Zajímá Vás psaní? Píšete své vlastní povídky, nebo dokonce zkoušíte psát knihu? Pak Vás jistě zaujmou stránky literární agentury MÁM TALENT. Stránky WWW.MAMTALENT.CZ jsou nejen jedním z největších literárních portálů na českém internetu a můžete zde publikovat svá dílka, ale také díky tomu zjistíte, jak se Vaše tvorba líbí čtenářům. Přehledné žebříčky Vám prozradí, jak si stojíte v soutěži s ostatními autory. Literární blogeři, kteří se stránkami spolupracují, Vám mohou texty ohodnotit. Kromě toho literární agentura nabízí mnoho užitečných služeb autorům, kteří to s psaním myslí skutečně vážně a pomýšlejí na profesionální spisovatelskou dráhu. Více o službá agentury MÁM TALENT najdete ZDE.

Zajímá Vás, které knihy již byly vydány v zastoupení literární agenturou MÁM TALENT? Podívejte se na agenturní úspěchy. Většina autorů, které literární agentura zastupuje, jsou začínající autoři a vydaná díla jsou velice často prvotiny.

Hledáte kurzy tvůrčího psaní? Nabídku kurzů od autorky oblíbených a úspěšných učebnic Tvůrčí psaní pro každého, Markéty Dočekalové, najdete na jejích stránkách WWW.TVURCIPSANI.CZ

 

ČLÁNKY, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT: 

Vyhlášení 2. ročníku literární soutěže: CENA IVONY BŘEZINOVÉ.

Malé předvánoční zamyšlení o psaní našich dětí. 

Co s dětmi dělá psaní?

Není stránka jako stránka. (Z připravovaného dalšího dílu publikace O PSANÍ...)