Vyhlašujeme soutěž o knihy MÁM TALENT nakladatelství

+ roční online kurz tvůrčího psaní!

 

Baví vás psaní? Chcete se o něm dozvědět víc a získat pomocnou ruku?

Pak je naše soutěž pro vás jako dělaná!

Soutěž již skončila. Děkujeme všem účastníkům, gratulujeme výhercům a věříme, že se s námi v budoucnu rádi zúčastníte dalších soutěží!

 

 VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE:

 

1. místo: Monika Kandriková (SK)

Vítězná věta (přeložena do češtiny): Psaní je pro zraněného terapií, pro amatéra dobrodružstvím, pro profesionála výzvou a pro každého z nich zábavou.

(Nákup v našem e-shopu v celkové hodnotě objednávky 700,-Kč.)

 

2. místo: Šárka Bělohlavová

Vítězná věta: Psaní pro mě není jen koníček pro využití volného času, ale je to výživa pro moji duši, odpočinek pro můj mozek, prostředek pro moje srdce, které má
touhu komunikovat a sdílet, je to dar, který obohacuje můj život a může
obohatit život někomu dalšímu, pokud se s ním naučím správně zacházet.

(Nákup v našem e-shopu v celkové hodnotě objednávky 500,-Kč.)

 

3. místo: Monika Křížová

Vítězná věta: Všechny pocity, co si nosím v sobě, se mi nejlépe vyjadřují psaním.

(Nákup v našem e-shopu v celkové hodnotě objednávky 300,-Kč.)

 

 

Výsledek losování: Roční online kurz tvůrčího psaní, který vede autorka učebnic Tvůrčí psaní pro každého, Markéta Dočekalová vyhrává: Martin Dvořák

 

Všem vítězům gratulujeme a v brzké době se s nimi spojíme!

 

 

 

Co musíte udělat, abyste měli šanci vyhrát?

1) Zaregistrovat se tady na stránkách jako registrovaný uživatel. Stačí KLIKNOUT ZDE.

2) Sdílet na FB naši kampaň, jejímž prostřednictvím sbíráme finanční příspěvek na vydání dotisku oblíbené učebnice Tvůrčí psaní pro každého, 1. díl. Je to snadné, sdílejte prosím tento náš FB příspěvek: https://fb.watch/4tLTG5KrhC/

3) Napsat jednou větou, proč je skvělé mít jako koníček právě psaní a tuto větu poslat na adresu soutez@mamtalent.cz spolu s kontaktem na sebe (ideálně e-mailová adresa + telefonní číslo).

 

Jak vybereme vítěze?

Redakce nakladatelství zkontroluje, zda jste splnili pravidla soutěže (tedy udělali všechny tři úkoly výše uvedené) a vybere tři nejzajímavější věty. Autora věty, kterou vyhodnotíme jako nejlepší, odměníme prvním místem, v pořadí další místem druhým a pak třetím.

Ze všech účastníků soutěže vylosujeme jednoho, který obdrží roční online kurz tvůrčího psaní, který probíhá pod vedením autorky a lektorky Markéty Dočekalové.

 

Trvání soutěže:

26. 3. až 5. 4. včetně (soutěž končí tedy půlnocí) 2021.

 

Víte co je na této soutěži nejlepší?

Můžete vyhrát skvělé ceny a svou účastí podpoříte dobrou věc, a sice naši kampaň na stránkách hithit.cz, kde sbíráme finance na udělání dotisku oblíbené učebnice Tvůrčí psaní pro každého, 1. díl.

 

Pravidla soutěže:

 • Tato soutěž probíhá výhradně na webových a FB stránkách MÁM TALENT nakladatelství a výherci tak mohou vybírat svou výhru v podobě knih výhradně v e-shopu na adrese www.mam-talent.eu
 • Pokud výherce soutěže objedná knihy na e-shopu www.mam-talent.eu za vyšší finanční hodnotu než jaká je hodnota jeho výhry, bude hodnota výhry odečtena od hodnoty objednávky a zbývající částku je výherce povinnen nakladatelství uhradit.
 • Pokud výherce soutěže objedná knihy na e-shopu www.mam-talent.eu za nižší finanční hodnotu než jaká je hodnota jeho výhry, nevyčerpaná část výhry se nevrací ani není výherci nijak kompenzována.
 • Do hodnoty objednávky se započítává také cena poštovného a balného.
 • Žádnou z vyhraných cen není možné vyměnit za finanční hotovost ani není možné jakkoliv výhry měnit, vyměňovat nebo zaměňovat.
 • Vyhraný online kurz tvůrčího psaní může výherce darovat, musí ale pořadateli soutěže oznámit jméno a e-mailovou adresu obdarované osoby.
 • Výherce, nebo osoba, která od výherce obdrží online kurz tvůrčího psaní musí tento kurz zahájit nejpozději do 6 kalendářních měsíců, jinak nárok na účast v kurzu bez nahrády propadá.
 • Online kurzu tvůrčího psaní se není možné zúčastnit v červenci a srpnu, protože v té době se tyto kurzy nekonají. Tyto dva měsíce se také nezapočítávají do šestiměsíční lhůty, do kdy musí výherce svůj nárok na účast v kurzu uplatnit.
 • Svou výhru pro nákup knih v e-shopu na stránkách www.mam-talent.eu musí výherce uplatnit nejpozději do 3 měsíců od získání výhry v soutěži, jinak výhra bez náhrady propadá.
 • Svou účastí v soutěži dává účastník MÁM TALENT nakladatelství, s.r.o. svolení k používání zaslané věty po časově neomezenou dobu k marketingovým účelům.
 • S osobními údaji nakládá pořadatel soutěže výhradně v souladu s platnou legislativou.