Markéta DočekalováO nás 

Naše nakladatelství vzniklo v roce 2016, jsme tedy mladé nakladatelství a činnost teprve rozjíždíme. V roce 2016 jsme vydali úspěšnou a populární učebnici známé lektorky tvůrčího psaní, Mgr. Markéty Dočekalové, s názvem "Tvůrčí psaní pro každého, 1. díl". Na podzim 2017 obohatila český trh naše populárně naučná kniha pro děti, které baví vymýšlet a psát příběhy - "Vyprávěj příběhy!" Její autorkou je opět Markéta Dočekalová. V roce 2018 jsme založili edici sešitů "O PSANÍ... chci vědět víc!" a v květnu vyšel první díl obsahující rozhovory s úspěšnými českými spisovateli a spisovatelkami, včetně rozhovoru s jedním zahraničním autorem, kterého můžeme nazvat "současným světovým autorem". Na publikaci se podílelo několik autorek pod vedením Markéty Dočekalové. Na dalších publikacích z řady sešitů O PSANÍ... se budou také podílet pedagogové z Vyšší odborné školy publicistiky a měla by tak vzniknout skutečně zajímavá řada knížek.

V tuto chvíli právě vychází unikátní cvičebnice "Hravé psaní", která je celosvětově úspěšným bestsellerem. Jde o naši první překladovou publikaci. O překlad z angličtiny se postarala zkušená překladatelka beletrie (mimo jiné překládala i Deníky malého poseroutky a další), paní Veronika Volhejnová.

Naše knížky jsou v běžné distribuci, takže je koupíte ve všech dobrých knihkupectvích, na internetu a také na těchto stránkách v e-shopu.

PS.: Chcete mít neustále čerstvé informace o tom, co právě v našem nakladatelství vychází? Zaregistrujte se na našich stránkách (stačí kliknout vpravo nahoře na přihlášení uživatele a potom na novou registraci) a budeme Vám pravidelně před vydáním nové knížky posílat newsletter!

Přejeme Vám hodně hezkých chvilek s knihami našeho nakladatelství!

Mgr. Markéta Dočekalová

ředitelka